PlayPause
Slider

Získejte dům, i když na něj nemáte peníze

Krásná příroda, čisté prostředí, hlavní město, co by kamenem dohodil. Toto mít je reálné! V Mirošovicích u Prahy je možné pořídit si luxusní bydlení ve vlastním domě a přitom nemít ani velkou hotovost, ani ve své bance dosáhnout na hypotéku na úplně celou cenu domu.

Jak to, je tady nějaký háček? Ano, jeden. Tato varianta nabídky je určena pouze pro majitele bytů. A nezáleží na tom, o jak velký byt jde. Protože váš starší byt můžete nabídnout jako protihodnotu. A pořídit si za něj samostatně stojící prostorný rodinný dům 5+kk s vlastní zahradou.

Vše je velice snadné. Poté, kdy bude oceněn Váš současný byt a budete souhlasit s jeho cenou jako protihodnotou za váš nový dům, složíte pouze rezervační zálohu ve výši sta tisíc korun. A dál už se nemusíte o nic starat. Vše ostatní za Vás zařídí developer Barosa Trade a realitní kancelář REMAX. Jedná se jednoduše o výměnu „klíč za klíč“. Vy se nemusíte o nic starat, jen si vyberete vnitřní zařízení svého nového domu.

  Na dosah pohoda v přírodě i ruch velkoměsta

Jaká je naše současná nabídka? Prostorný dům 5+kk v Mirošovicích u Prahy s pozemkem přes 700 m2. Stojí 7.900.000, – Kč.
Rozdíl mezi cenou vašeho staršího bytu a ceno nového domu, se jednou či druhou stranou doplatí. Tak jednoduché to je. A pokud by cena bytu byla nižší než cena domu, není to problém. Na tento cenový rozdíl vám snadno vyřídíme rozdílovou hypotéku.

Bydlení v přírodě těsně u Prahy přináší mnoho výhod. Nejen, že bydlíte v krásném přírodním prostředí, ale máte to vlastně všude blízko. Z jedné strany na Vás čeká pohoda u čistého rybníka a z druhé strany se bez problému rychle a hlavně pohodlně napojíte na dálnici D1 kousek u Prahy.

To je také hlavní myšlenkou celého projektu – umožnit všem klientům zdravé bydlení s metropolí na dosah ruky.

Přitom u oblíbených nákupních a zábavních center můžete být už v několika málo minutách. A pokud míříte do úplného centra Prahy, třeba na „Václavák“, pak počítejte s třiadvaceti minutami (o víkendech) a nebo s půl hodinou v dopravní špičce.

Jestliže chcete bydlet zdravě uprostřed čisté přírody a nepřijít přitom o Prahu, pak vyměňte starý byt v Praze za nový prostorný dům u Prahy. Díky žádanému produktu „klíč za klíč“ můžete bydlet v novém domě už do tří měsíců.